O nas

Zarządzamy najmem mieszkań, domów i apartamentów oferując gwarantowany czynsz

M2 Najem w liczbach

Rok 2022

30 mln

Zarządzamy majątkiem o łącznej wart przekraczającej 30 mln zł

1000

Ponad 1000 zadowolonych najemców

74

mieszkań w zarządzaniu

5 lat

doświadczenia w branży

Oferujemy usługę kompleksowego zarządzania najmem, w ramach której przejmujemy wszystkie obowiązki związane z wynajmem oraz bieżącą obsługą nieruchomości. Dzięki temu nasi klienci mogą cieszyć się pasywnym dochodem z najmu bez angażowania swojego czasu.

Ponadto, pomagamy inwestorom na każdym etapie inwestycji w nieruchomości – począwszy od stworzenia strategii inwestycyjnej, poprzez zakup mieszkania, remont, aż do znalezienia odpowiedniego najemcy. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości, co pozwala nam oferować naszym klientom profesjonalne i skuteczne rozwiązania.

W ofercie posiadamy również mieszkania inwestycyjne gotowe pod klucz, które zapewniają stabilny zwrot z inwestycji i stały najem przez cały okres trwania inwestycji. Nasze mieszkania są starannie wyselekcjonowane pod względem lokalizacji i potencjału wynajmu, co daje pewność klientom, że ich inwestycja będzie zyskowna i bezpieczna.

Mateusz Szczygielski

Prezes

Jeden człowiek może mieć tysiące pomysłów, ale dopiero praca zespołowa pozwala je zrealizować

Przez ponad 10 lat rozwijam swoją pasję i biznes w dziedzinie nieruchomości, stale poszerzając swoją wiedzę i zdobywając nowe doświadczenia.

Wykształcenie: mgr inż. budownictwa, rzeczoznawca majątkowy, zarządca nieruchomościami, pośrednik w obrocie nieruchomościami

Prywatnie: lubię podróżować, skąd czerpię inspiracje, podejmować wyzwania, takie jak skoki ze spadochronem czy bungee, pływam, trenuję Krav Maga, gram w snookera

Marcin Kruczek

Wiceprezes

„Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd. Z prądem płyną śmieci”
 
Wykształcenie: mgr filologii angielskiej, tłumacz materiałów audiowizualnych
 
Prywatnie: crossfitter, jogin, gracz w squasha, mikolog, miłośnik książek poza beletrystyką

Polecaj i wypłacaj!

Poszukujemy mieszkań na wynajem oraz do zakupu za gotówkę.

Za skuteczne polecenia wypłacamy prowizję!

Sprawdź nasz Facebook

Rekomendacje

Adam L.

"Wybraliśmy Państwa po dokładnej analizie oferty - mieliśmy już wówczas wieloletnie  doświadczenie z wynajmem mieszkania, co pozwoliło nam ocenić jej zalety.

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Na podkreślenie zasługuje miła, bezpośrednia komunikacja, terminowe płatności i nie tworzenie jakichkolwiek zbędnych problemów. Współpraca z Państwem jest wzorowa - nie ma w tym jakiejkolwiek przesady.

Co do pytania, czy polecilibyśmy znajomym: tak, zresztą zrobiliśmy to już kilkakrotnie."

Elżbieta R.

"Na podstawie dotychczasowej współpracy, która trwa już kilka lat z przyjemnością rekomenduję współpracę z M2 Najem sp. z o.o.

M2 Najem sp. z o.o. dała się poznać jako firma rzetelnie dotrzymująca zobowiązań finansowych z tytułu umowy najmu oraz stosująca się do wszystkich ustaleń z niej wynikających.

Efektem działań firmy M2 Najem sp. z o.o. jest całkowite pozbycie się zmartwień i kłopotów związanych z wynajmem na "własną rękę".

Wg mnie pełny profesjonalizm."

Anna P.

"Współpracę z M2 Najem rozpoczęliśmy pomimo, że planowaliśmy wynajęcie mieszkania osobie prywatnej. Podczas pierwszego spotkania zaczęliśmy się jednak przekonywać do zmiany decyzji i finalnie udało nam się ustalić warunki satysfakcjonujące obie strony.

Obecnie jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy, ponieważ nie musimy się już przejmować szukaniem najemcy, komunikacją z nim, rozwiązywaniem problemów, czy chociażby opłacaniem rachunków. Jest to dla nas duża oszczędność czasu i nerwów. Serdecznie polecamy współpracę z M2 Najem, tym bardziej, że oprócz profesjonalizmu można liczyć także na bardzo miły kontakt:)"

Mariusz M.

"Zdecydowałem się na współpracę z firmą M2 Najem głównie ze względu na wygodę takiej formy wynajmu. Pomimo odmiennych planów wynajęcia mieszkania osobie prywatnej, po wnikliwym rozpatrzeniu plusów i minusów potencjalnej współpracy, zmieniłem zdanie  i nie żałuje podjętej decyzji.
Profesjonalne podejście do klienta, dobry kontakt i empatia zaowocowały kilkuletnią już współpracą z firmą M2 Najem.
Osobom biorącym pod rozwagę wynajęcie mieszkania firmie, mogę jedynie zasugerować by długo się nie zastanawiała - uniknie tym samym kłopotliwych nieraz kontaktów z prywatnymi najemcami. Firma M2 Najem, to gwarancja spokoju, komfortu i stabilności wynajmu."