Dla inwestora

Kup z nami nieruchomość inwestycyjną i ciesz się stałym dochodem pasywnym

Naszą misją jest budowanie stałego i bezpiecznego dochodu dla naszych klientów poprzez inwestowanie w nieruchomości na wynajem.

To my przejmujemy od właścicieli całość zadań związanych z wynajmem oraz bieżącą obsługą mieszkań, dzięki czemu właściciel może cieszyć się w pełni dochodem pasywnym z najmu.

Chcesz kupić nieruchomość?

Dołącz do grona zadowolonych inwestorów, którzy zaufali nam, nabyli z nami nieruchomości oraz oddali je nam w zarządzanie.
Z tego rozwiązania skorzystało już dziesiątki inwestorów z kraju i z zagranicy.

Pomożemy Ci na każdym etapie inwestycji!

Plan inwestycyjny

Ustalimy całą strategię inwestycyjną w oparciu o twoje założenia przyszłych dochodów z najmu, określimy ilość potrzebnych nieruchomości do zakupu oraz sposób finansowania.

Znalezienie oraz zakup nieruchomości

Wspólnie określimy co będzie dla Ciebie najlepszym wyborem pod kątem lokalizacji, układu mieszkania, budżetu oraz zwrotu z inwestycji. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą nieruchomość oraz poprowadzimy Cię bezpiecznie do momentu zakupu.

l

Projekt i wizualizacja

Nasza projektantka przygotuje propozycje najlepszych układów pod kątem funkcjonalności danej nieruchomości. Zostanie sporządzona kompletna dokumentacja techniczna, opis remontu, zestawienie materiałów, kosztorys oraz wizualizacja 3d. Dzięki wykonanemu projektowi poznamy koszty oraz wygląd mieszkania po zakończonym remoncie.

Zarządzanie remontem

Zajmiemy się obsługą całego remontu zgodnie z zaakceptowanym kosztorysem oraz projektem. Przypilnujemy remontu, harmonogramu prac, jakości wykończenia, zamówień oraz odbioru materiałów przygotowując mieszkanie „pod klucz”.

Przygotowanie nieruchomości do najmu

Umeblujemy mieszkanie, zamówimy i odbierzemy sprzęt AGD, wyposażymy w niezbędne rzeczy do najmu. Przygotujemy home staging nieruchomości pod sesję zdjęciową oraz dla przyszłych Najemców.

Zarządzanie i nadzór nieruchomości

Przejmujemy od właścicieli całość zadań związanych z obsługą najmu oraz bieżącą obsługą mieszkań oferując przy tym gwarantowany czynsz. Dzięki czemu właściciel może cieszyć się w pełni dochodem pasywnym z bezobsługowego najmu.

BUDUJEMY TWOJĄ WOLNOŚĆ FINANSOWĄ

Wspólnie ustalimy całą strategię inwestycyjną w oparciu o twoje założenia przyszłych dochodów z najmu, określimy ilość potrzebnych nieruchomości do zakupu oraz sposób finansowania.

Wprowadzając proponowaną strategię w życie twoje nieruchomości są bezobsługowe, zarabiasz na czynszu oraz wzroście wartości nieruchomości.

Dołącz do nas i ciesz się wolnością finansową oraz zbudowanym majątkiem w postaci kilku/kilkunastu nieruchomości na wynajem.

Zapraszamy do współpracy

Inwestuj z nami we wspólne projekty

  • Niższy próg wejścia
  • Kupując udziały w spółce celowej stajesz się współwłaścicielem nieruchomości
  • Wspólnie możemy przygotować całą kamienicę do wynajmu lub wybudować blok
Skontaktuj się z nami

Kup mieszkanie inwestycyjne

Sprawdź nasze aktualne oferty mieszkań